Klauzula informacyjna w ofertach o pracę (CV)
Z.W.S.E. „MEGA-POL” S.A.

Prosimy o przesłanie Pani/Pana aplikacji wraz z następującą zgodą / zgodami:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Zakład Wykonawstwa Sieci Elektrycznych „MEGA-POL” S.A. w Bydgoszczy dla potrzeb aktualnej rekrutacji.”

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Zakład Wykonawstwa Sieci Elektrycznych „MEGA-POL” S.A. w Bydgoszczy dla potrzeb rekrutacji prowadzonych w przyszłości.”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Jednocześnie informujemy, że administratorem Pani /Pana danych osobowych przetwarzanych na potrzeby rekrutacji jest Zakład Wykonawstwa Sieci Elektrycznych „MEGA-POL” S.A. w Bydgoszczy, ul. Jasiniecka 6. Zakres Pani/Pana danych osobowych obejmuje adres e-mail oraz dane zawarte
w przesłanych przez Panią/Pana dokumentach aplikacyjnych. Dane osobowe przetwarzane na potrzeby rekrutacji będą przetwarzane przez okres 1 miesiąca, a dane przetwarzane w oparciu
o zgodę na przyszłe rekrutacje przez okres 6 miesięcy. W razie cofnięcia zgody na przyszłe rekrutacje dane te zostaną niezwłocznie usunięte. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do danych oraz prawo do żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Przysługuje Pani/Panu także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych. Informujemy, że Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej oraz, że nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również nie będą wykorzystywane do profilowania. W razie pytań związanych z przetwarzaniem danych osobowych zachęcamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..